Bill Skarsgård başrollü ‘Crow’dan ilk fragman

90’lı yılların en ikonik filmlerinden olan Ölümsüz Aşk (The Crow), çıkışından 30 yıl sonra yeniden çekildi. Bu yıl sinemaseverlerle buluşacak olan film için meraklı bekleyiş sürerken ilk fragman yayınlandı. Başrolünü Bill Skarsgård’ın üstlendiği “The Crow”un fragmanı, eski filmin hayranları tarafından çok konuşuldu. Filmde Bill Skarsgård’a Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila ve Jordan Bolger eşlik ediyor. Prag ve Münih’te 50 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen filmin senaryosunu Zach Baylin ve Will Schneider kaleme aldı. Rupert Sanders tarafından yönetilen film, 7 Haziran’da vizyona girecek.

THE CROW’DA BRANDON LEE’NİN TRAJİK ÖLÜMÜ

Beyazperde’nin aktardığı habere göre, 1994 yapımı, Bruce Lee’nin oğlu olan Brandon Lee başrollü kült klasiğin yeniden çevrimi olan film, James O’Barr’ın yarattığı çizgi roman serisine dayanıyor. Alex Proyas tarafından yönetilen ilk “The Crow” Lee’nin setteki kazayla hayatını kaybetmesiyle hatırlanıyor. The Crow filminin çekimlerinin bitmesine sekiz gün kala, 31 Mart 1993 tarihinde, çekimler sırasında yanlışlıkla doldurulmuş bir silah ile vurularak ölmüştü. Lee’nin hayranları bu trajik olay karşısında büyük üzüntü yaşarken, filmdeki o sahneye yer verilmemişti.

The Crow filminin çekimlerinin bitmesine sekiz gün kala, 31 Mart 1993 tarihinde, çekimler sırasında yanlışlıkla doldurulmuş bir silah ile vurularak ölmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x