Avalanche, Hızlandırıcı Programında İlk Grubu Seçti: Bu 15 Proje Var!

Türk kripto para yatırımcılarının da radarında olan Avalanche, attığı adımlarla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Avalanche, Codebase hızlandırıcı programı kapsamında 30’dan fazla ülkeden yaklaşık 250 başvuru aldı. Bunun ardından seçimlerini yaptı. Son gelişmede, bu program için 15 erken aşama Web3 girişiminden oluşan ilk grubunu belirledi.

Avalanche, hızlandırıcı programı için 15 projeyi seçti!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Avalanche, son zamanlardaki hamleleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Önemli ortaklıklar kurmasının yanı sıra, Vakfın projelere teşvikleri de ön plana çıkıyor. Codebase, Blockchain üzerine inşa edilen yeni nesil web3 şirketlerinin geliştirilmesine yardımcı olmayı amaçlayan bir Vakıf girişimi. Vakfın, Perşembe günkü duyurusuna göre, hızlandırıcı programı 15 grup üyesinin her birine 500.000 ila 1 milyon dolar arasında fon sağlıyor. Ayrıca, Vakfın seçtiği projelerin 10 haftalık programın 400.000 dolarlık yatırım ödülü havuzuna katılma imkanı olacak. Avalanche, gelişmeyi resmi X hesabından şu şekilde duyurdu:

Codebase, 30 ülkeden yaklaşık 250 başvuru aldıktan sonra, Avalanche üzerine inşa edilen gelecek vaat eden Web3 girişimlerinden oluşan ilk grubunu seçti!

Avalanche’ın açıkladığı listede, Aash Avax, Dripit.io, Theguild Quest, Inertia Social, Lendr Network, Mezzanine Labs, Musing Network, StringPayIO, Talent Layer, The Badgexyz, Trppn Official, CCX, URCHARMS ve zKnowledge Base yer alıyor.

Colony Lab, Codebase ile ortaklık kurdu

Vakıf duyuruda, Colony Lab’in Codebase ile ortaklık kurduğunu da belirtti. Colony Lab, köklü bir Avalanche hızlandırıcısıdır. Bu ortaklık, kohort finansmanını genişletmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda, “Colony’nin finansman taahhüdü, SwissBorg ile yaptığı işbirliği sayesinde proje başına 1 milyon doları aşabilir. Merkezi olmayan finansman sağlama potansiyeline sahip 7.500’den fazla Avalanche kullanıcısı ile Colony Lab, projelerin binlerce web3 yerlisinden tohum finansmanı almaları için benzersiz bir yol sunuyor” dedi.

Hızlandırıcı program hem Web2 hem de Web3 uzmanlarının mentorluğunda ilerleyecek. Ayrıca, 29 Mayıs’ta Consensus’ta yüz yüze bir sunum günüyle sona erecek. Hızlandırıcı programın şirketleri bu etkinlik sırasında fikirlerini Web3 yatırımcılarına sunacak.

Avalanche Vakfı elindeki beş ‘topluluk parasını’ açıkladı

Bu ayın başlarında, Avalanche Vakfı, “topluluk paraları”nın bir parçası olan ilk beş meme coini açıkladı. Vakfın portföyünde Coq Inu, Gecko, Kimbo, NoChill ve Tech adlı meme coin’ler yer alıyor. Bu, Vakfın daha geniş Kültür Katalizörü programının bir parçası. Vakıf, bu şekilde, Web3 yaratıcılarını teşvik etmeyi amaçlıyor. Geçen yıl vakıf, Avalanche ağına özgü topluluk paraları edinme planını açıkladı. Bu coin’lerin seçim süreci Vakfın yönergelerini takip ediyor. Ayrıca, yüksek topluluk değerini vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x